0 212 234 67 89 - 0 535 535 35 36 0 212 234 67 89 - 0 535 535 35 36
Sitede Ara

Scrabble, Monopoly, Uno, Tabu, Go, Twister, Jenga gibi kutu oyunları 2 veya daha fazla kişi bir araya gelerek eğlenceli aktiviteler yapmanız için en uygun oyun seçeneklerindendir. Ortalama 4-7 kişilik bir oyuncu topluluğuyla oynanabilen masa üstü kutu oyunları çocuklarınızın zihinsel gelişimine yardımcı ve eğlencelidir.

Aile kutu oyunları ile ailecek hoşça vakit geçirebilir, zeka oyunları ile beyin jimnastiği yapabilir ve boş vakitlerinizi fiyatı bütçenize uygun ucuz kutu oyunları ile faydalı şekilde değerlendirebilirsiniz. En güzel kutu oyunları online satış sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur, size en keyif vereceğini bulabilirsiniz.

Masa oyunu, genelde karton, tahta, plastik gibi düz bir oyun alanı zemini üzerinde, oyun taşlarını veya piyonlarını oyunun kuralları çerçevesinde hareket ettirilerek oynanan oyunlardır. Modern masa oyunlarında oyun kartonu, piyon ve taşların yanı sıra paralar, kartlar, sayaç largibi araç gereçler de oyunlarda bulunmaktadır. Oyunlar, sadece stratejiye veya şans ve stratejinin bileşimine dayalı olabilir. Şansa faktörünün etkin olduğu masa oyunlarında zar gibi rastgele sonuç üreten araçlar veya düzenekler kullanılmaktadır.

Satranç gibi eski antik masa oyunları genelde iki ordu savaşını temsil eder ve savaşı kazanmaya yöneliktir. Modern oyunların birçoğu da benzer  rakibini alt etmeye yönelik olmasına rağmen bazı oyunlarda oyunun sonucu kazanılan puanlarla ya da gerçek veya sahte paraların miktarıyla belirlenir.

Arkadaş ve aile toplantılarının olmazsa olmazıdır parti oyunları. Ortaya açılan karton oyun alanı üzerinde pullar, piyonlar, zarlar, kartlar ve bir sürü küçük edevat ile oynanan bu oyunlar sevdiklerinizle geçireceğiniz kaliteli zamanlar ve ortak anlarınızı renklendirecektir.

Masaüstü oyunlar; masa başında arkadaşlarla eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için harika bir seçenektir. Oyunlar bol eğlence vaat ederken, kolay kurallar ve hızlı bir akışla eğlenmenize yardım ediyor. Kutu oyunları aslında ülkemize göre yurt dışında daha popülerler. Ülkemizdeki kutu oyun kültürünü bir adım ileriye taşıyabilmek için kutulu oyun çeşitlerini geniş tutmaya çalıştık. Sizleri klasik yada yeni nesil masa üstü oyunları ile tanıştırırken belki yepyeni bir hobi edinmenizi sağlayabiliriz.

Kutu Oyunları çeşitlerini onlarca marka ve en uygun fiyat avantajlarıyla Oyuntakimi.com hobi alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz. Sizleri, gerçekten eğlenceli olan geleneksel kutu oyunlarıyla en uygun, en ucuz fiyatlarla buluşturmak için elimizden geleni yapmaktayız.